Список Оголошено претендентів на "Золотий глобус-2018"

0

Сьогодні, 11 грудня, в Лос-Анджелесі оголосили номінантів 75-ї кінопремії «Золотий глобус» (Golden Globe Awards-2018). Про це повідомляється на сайті кінопремії, передає 112 Україна .

Імена тих, хто буде претендувати на золоту статуетку, називали Шерон Стоун, Гарретт Хедлунд, Крістен Белл, Елфрі Вудард.

У числі потенційних лідерів вже називають «Дюнкерк» Крістофера Нолана про Другу світову війну, «Леді Берд» Грети Гервіг, гей-драму «Клич мене своїм ім’ям» та інші картини.

Церемонія вручення нагород відбудеться 7 січня 2018 року. Вести її буде Сет Майєрс — провідний одного з традиційних вечірніх шоу на каналі NBC.

Всі номінанти премії «Золотий глобус-2018»:

Краща драма

«Клич мене своїм ім’ям»
«Дюнкерк»
«Секретне досьє»
«Форма води»
«Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»

Краща комедія або мюзикл

«Горе-творець»
«Геть»
«Найбільший шоумен»
«Крижана стерва»
«Леді Берд»

Кращий фільм на іноземній мові

«Фантастична жінка» — Чилі
«Спочатку вони вбили мого батька» — Камбоджа, США
«На межі» — Німеччина, Франція
«Нелюбов» — Росія
«Квадрат» — Швеція, Німеччина, Франція, Данія

Кращий анімаційний фільм

«Бос-молокосос»
«Годувальник»
«Фердинанд»
«Таємниця Коко»
«Ван Гог. З любов’ю, Вінсент»

Краща чоловіча роль (драма)

Тімоті Чаламет, «Клич мене своїм ім’ям»
Деніел Дей-Льюїс, «Примарна нитка»
Том Хенкс, «Секретне досьє»
Гері Олдмен, «Темні часи»
Дензел Вашингтон, «Роман Ізраел, Esq.»

Краща жіноча роль (драма)

Джессіка Честейн, «Велика гра»
Саллі Хоукінс, «Форма води»
Френсіс Макдорманд, «Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»
Меріл Стріп, «Секретне досьє»
Мішель Вільямс, «Всі гроші світу»

Краща чоловіча роль (комедія або мюзикл)

Стів Карелл, «Битва статей»
Ансель Елгорт, «Малюк на драйві»
Джеймс Франко, «Горе-творець»
Х’ю Джекман, «Найбільший шоумен»
Деніел Калуя, «Геть»

Краща жіноча роль (комедія або мюзикл)

Джуді Денч, «Вікторія і Абдул»
Марго Роббі, «Крижана стерва»
Сірша Ронан, «Леді Берд»
Емма Стоун, «Битва статей»
Хелен Міррен, «В пошуках свята»

Кращий актор другого плану (драма)

Віллем Дефо, «Проект» Флорида «
Армі Хаммер, «Клич мене своїм ім’ям»
Річард Дженкіс, «Форма води»
Крістофер Пламмер, «Всі гроші світу»
Сем Рокуелл, «Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»

Краща актриса другого плану (драма)

Мері Джей Блайдж, «Ферма» Мадбаунд «
Хонг Чау, «Коротше»
Елісон Дженні, «Крижана стерва»
Лорі Меткаф, «Леді Берд»
Октавія Спенсер, «Форма води»

кращий режисер

Гільєрмо дель Торо, «Форма води»
Мартін МакДонах, «Три білборда за межами Еббінг, штат Міссурі»
Крістофер Нолан, «Дюнкерк»
Рідлі Скотт, «Всі гроші світу»
Стівен Спілберг, «Секретне досьє»

кращий сценарій

«Форма води»
«Леді Берд»
«Секретне досьє»
«Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»
«Велика гра»

Кращий телевізійний серіал (драма)

«Корона»
«Гра престолів»
«Розповідь служниці»
«Дуже дивні справи»
«Це ми»

Кращий телевізійний серіал (комедія)

«Чорнуватий»
«Дивовижна місіс Майзель»
«Майстер не на всі руки»
SMILF
«Уїлл і Грейс»

Кращий міні-серіал або фільм для ТБ

«Велика маленька брехня»
«Фарго»
«Ворожнеча»
«Грішниця»
«Вершина озера»

Краща актриса міні-серіалу або фільму для ТБ

Джессіка Біл, «Грішниця»
Ніколь Кідман, «Велика маленька брехня»
Джессіка Ленг, «Ворожнеча»
Сьюзан Сарандон, «Ворожнеча»
Різ Уізерспун, «Велика маленька брехня»

Кращий актор міні-серіалу або фільму для ТБ

Роберт де Ніро, «Брехун, великий і жахливий»
Кайл МакЛоклен, «Твін Пікс»
Джуд Лоу, «Молодий тато»
Юен МакГрегор, «Фарго»
Джеффрі Раш, «Геній»

Краща актриса телевізійного серіалу (драма)

Катріна Балф, «Іноземка»
Клер Фой, «Корона»
Меггі Джилленхол, «Двійка»
Кетрін Ленгфорд, «13 причин чому»
Елізабет Мосс, «Розповідь служниці»

Кращий актор телевізійного серіалу (драма)

Стерлінг Браун, «Це ми»
Фредді Хаймор, «Хороший доктор»
Боб Оденкирк, «Краще телефонуйте Солу»
Лів Шрайбер, «Рей Донован»
Джейсон Бейтман, «Озарк»

Краща актриса телесеріалу (комедія)

Памела Адлон, «Все на краще»
Рейчел Броснахен, «Увідітельная місіс Мейзел»
Елісон Брі, «Блиск»
Іса Рей, «Біла ворона»
Френкі Шоу, SMILF

Кращий актор телесеріалу (комедія)

Ентоні Андерсон, «Чорна комедія»
Азіз Ансарі, «Майстер на всі руки»
Кевін Бейкон, «Я люблю Діка»
Вільям Мейсі, «безстидники»
Ерік Маккормак, «Вілл і Грейс»

Краща актриса другого плану в телесеріалі

Лора Дерн, «Велика маленька брехня»
Енн Дауд, «Розповідь служниці»
Крісті Метц, «Це ми»
Мішель Пфайффер, «Брехун, Великий і Жахливий»
Шейлін Вудлі, «Велика маленька брехня»

Кращий актор другого серіалу в телесеріалі

Альфред Моліна, «Ворожнеча»
Олександр Скарсгард, «Велика маленька брехня»
Девід Тьюл, «Фарго»
Девід Харбор, «Дуже дивні справи»
Крістіан Слейтер, «Містер Робот»

Краща музика

«Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»
«Форма води»
«Примарна нитка»
«Секретне досьє»
«Дюнкерк»

кращий саундтрек

Home, «Фердинанд»
Mighty River, «Ферма» Мадбаунд «
Remember Me, «Таємниця Коко»
The Star, «Провідна зірка»
This Is Me, «Найбільший шоумен»

Leave A Reply